Úvod - aktuální informace

Na tomto místě naleznete informace z oblasti managementu kvality a pomoc při řešení Vašich problémů. Stačí si zvolit hledané téma. Pokud zde není informace, kterou hledáte, pošlete svůj dotaz prostřednictvím e-mailu. Rádi Vám pomůžeme. 

Můžeme dále provést proškolení všech témat kvality pro pracovníky přímo ve Vaší společnosti a následně pomoci zavést všechny metody kvality do Vaší podnikové praxe.                           

E-mail i další informace pro obchodní styk jsou uvedeny na konci této stránky.

 

Osobní zasílání informací

Pokud vyplníte své kontaktní údaje, otevře se Vám možnost získávání nových informací prostřednictvím e-mailu. PQM Vás bude osobně informovat o novinkách v oblasti managementu kvality, novinkách na na tomto webu, posílat nabídky aktuálních kurzů, workshopů či jiné zajímavosti. Vyplnění jednoduchého formuláře trvá jen pár sekund, a nepředstavuje žádné závazky ve formě poplatků, hesel pro přihlášení či jiných podobných věcí.

CHCI  PŘEDAT SVÉ KONTAKTNÍ ÚDAJE   >>>  OTEVŘÍT FORMULÁŘ

 

Aktuálně!!!

Připravili jsme pro Vás novou formu vzdělávání. Jedná se o videokurzy, které plně nahrazují semináře pro odbornou veřejnost či firemní semináře (včetně osvědčení o absolvování kurzu). Můžete studovat nové metody kvality bez ohledu na čas, vzdálenost nebo pracovní vytížení.  V současnosti je nabídka dvou videokurzů - QFD a DOE. Pro ty z Vás, kteří raději používají interaktivní softwarové kurzy než video, jsou připraveny kurzy i v této podobě. Podrobnosti si přečtěte na stránce "e-learning".

Kurz Global8D alternativně doplněn o stále častěji vyžadovaný přístup 5 WHY a poprvé u nás uveden v rámci semináře pro odbornou veřejnost již v listopadu 2008.

Seminář Prevence proti neshodám - POKA-YOKE je vylepšen. Nový seminář Poka-yoke - Zero Quality Control (ZQC) zahrnuje nově přístup  zabudování kvality do výrobních procesů. Je využita metodika japonského a amerického automobilového průmyslu, kde důsledné uplatnění přístupu ZQC může vést až  k nulovému počtu vad (zero defect). Zavedení poka-yoke znamená pro firmu možnost zaměstnat i méně kvalifikované dělníky, a tudíž pracovní příležitosti a nabídku práce pro větší počet uchazečů.

Stále trvá možnost zakoupení knihy... Autor: Pavel Blecharz, Základy metody DOE  (Taguchiho přístup), ISBN 80-7329-106-1, 124 stran. Cena 252,-Kč.

Navštivte naše stránky brzy znovu. Stránky jsou dynamické a neustále jsou dodávány informace k již uvedeným tématům, a také úplně nové položky. 


 

Kontakt:

P.Q.M., česko-švýcarská spol. s r.o.

Nad Pekárnou 673

739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí

 

Obchodní rejstřík Krajského soudu v Ostravě, oddíl C vložka 17454

IČ: 25389777        DIČ: CZ25389777

účet číslo: 107-7959170247/0100

 

mobilní telefony:

+420 605 214 617 (jednatel, Ing. Dagmar Zindulková)

+420 603 243 631

    pqm@pqm.cz