Software

PQM zprostředkovává prodej software pro DOE Qualitek-4. Tento software zajišťuje automatický návrh a analýzu experimentů v rámci DOE využívající Taguchiho přístup.

Software umožňuje použití soustav pro dvoúrovňové faktory L-4 až L-64, tříúrovňové faktory L-9 až L-27 a 4 úrovňové faktory M-6 a M-32. Můžete využívat  techniku robustního návrhu (vnější soustavy), přepočítávat experimentální výsledky na hodnoty Cpk, kalkulovat nákladové přínosy, stejně jako využívat grafické výstupy a mnoho dalších funkcí. Demoverzi si můžete stáhnout jako jeden soubor:

Stáhnout demo:

Qualitek_32bits

nebo

Qualitek_Win7+_64bits

Instalace: Po stažení souboru proveďte jeho spuštění kliknutím na něj a instalaci software provádějte dále dle pokynů. Namísto licenčního čísla napište DEMO. Pro správný běh programu nastavte ve "Windows-regionální nastavení-čísla", jako desetinný oddělovač tečku! Bez tohoto nastavení program nepoběží. 

Možnosti demoverze: demoverze funguje prakticky totožně jako plná verze, avšak s časovým limitem a pouze pro soustavu L-8 (maximálně pro 7 faktorů ve dvou úrovních). Lze navrhovat a analyzovat jakékoli experimenty se 4 až 7 faktory ve 2 úrovních, navíc si můžete prohlédnout mnoho experimentů-příkladů, které jsou součástí software. Tyto příklady nejsou omezeny na soustavu L-8. Demoverzi můžete libovolně kopírovat a provést neomezený počet instalací (nekomerčním způsobem). 

Plná verze:  Pokud zjistíte, že Qualitek vyhovuje Vašim požadavkům a potřebovali byste jej urychleně používat, nemusíte čekat na poštovní zásilku z USA. Zašlete objednávku na software na P.Q.M. a my Vám v nejkratším možném termínu oznámíme prostřednictvím e-mailu/faxu licenční číslo pro plnou verzi. Po vyplnění licenčního čísla při instalaci (namísto DEMO napíšete licenční číslo) máte k dispozici plnou verzi software. Upozornění- software i manuál jsou v anglickém jazyce.

 

Cena

$1,996+$60 (shipping) = $2,056 (Outside USA), 1 copy

Two copies - $ 3,195
Three copies - $ 4,295
Four copies - $ 5,195

 

Obtain 25% Academic Discount

If you are associated with a college or university, 25% discount from list price $1996 + shipping cost.

Qualitek-4 in ELECTRONIC FORMAT (Downloadable Program and Ref.Manual)

You can purchase regular version of Qualitek-4 in electronic format for only $1,495/1 copy. Upon payment you receive email with registration codes which you can use to re-install the DEMO to unlock all capabilities.

As a student, instructor or consultant you may also purchase Qualitek-4 software with limited experiment design capability (L-4, L-8, L-12 arrays) at a much discounted price of only $99/copy.

 

Aktuální informace o cenách najdete na: nutek-us.com